Resetuj hasło

Wyszukiwanie zaawansowane
Wyniki wyszukiwania

Jedyny taki wyjazd na polskim rynku

Wyobraź sobie, że wstajesz rano, wychodzisz z hotelu na narty i wracasz do niego dopiero po tygodniu! Jak to możliwe? Przez 7 dni zwiedzasz około 12 ośrodków narciarskich i pokonujesz prawie 300 kilometrów tras. Poruszasz się wyłącznie na nartach, ale niczego ze sobą nie wozisz, bo Twój bagaż jest transportowany i spokojnie czeka na Ciebie w następnym miejscu docelowym. Dodatkowo jesteś zawsze pierwszy i ostatni na stoku. Nocujesz w najlepszych wysokogórskich schroniskach i hotelach w Dolomitach na wysokości około 2 500 metrów n.p.m. Możesz zabrać ze sobą znajomych lub dołączyć do kameralnej grupy narciarskich freaków. Wystarczy spakować się w plecak, wziąć narty i już. Resztę ogarniamy my!

Trzy edycje tematyczne

W tym roku postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasze wyprawy i jeszcze lepiej skompletować skład ekip Ski Safari. Przygotowaliśmy dla Was aż trzy edycje tematyczne. Zerknij na opisy poniżej i wybierz opcję dla siebie 😉

Fun and recreation are part and parcel of a winter holiday in the Gardena Pass, where you can enjoy sumptuous culinary specialties on the wide, sunny terraces at the mountain shelters and Alpine huts.

Zabierzemy Was do najlepszych lub najbardziej znanych miejsc w Dolomitach, słynących z pysznej lokalnej kuchni. W trakcie wyprawy przemieszczamy się po 3 regionach, takich jak: Trentino, Południowy Tyrol czy Belluno, z których każdy charakteryzuje się swoją lokalną kuchnią. Będzie narciarsko, włosko i do tego pysznie! A odpowiednia ilość wysiłku fizycznego pozwoli nam spożywać wszystkiego do woli.

Doświadczając takich widoków, przepięknych wschodów i zachodów słońca oraz obłędnie gwiaździstego nieba, żal byłoby nie zrobić edycji Photo. Sami nieustannie rozwijamy się w tej dziedzinie i o ile technika fotografii ma przed nami wciąż sporo tajemnic, to jesteśmy mistrzami w odnajdywaniu niebanalnych fotograficznych plenerów. Dlatego jeśli szukasz idealnego połączenia podróżowania, jazdy na nartach i wyprawy w gronie pasjonatów fotografii – Ski Safari Photo Edition jest dla Ciebie!

Stawiając czoła stereotypom, że ekstremalne wyjazdy to domena mężczyzn, zabieramy na wyprawę tylko dziewczyny! Bo przecież kobiet, które tak samo jak my kochają narty, są żądne przygód i świetnie radzą sobie w górskich warunkach jest mnóstwo. Jeśli jesteś odporna na mróz i śnieg, kochasz sport i grzane wino – dołącz do nas! Wybraliśmy na tę wyprawę specjalny termin, kiedy słońce grzeje nieco dłużej i mocniej, więc po całym dniu na nartach można porządnie wygrzać się na leżaku.

Program Ski Safari

Ski Safari trwa od soboty do soboty. 6 dni spędzamy na nartach, 5 razy nocujemy w wyjątkowych schroniskach, a 2 razy –  w dobrych hotelach. Startujemy w południowym Tyrolu, a odwiedzane ośrodki możesz podejrzeć na obrazku poniżej.

pins_dark_cover

Co należy ze sobą zabrać

Przede wszystkim kondycję i dobry humor Całą resztę możesz spakować w plecak o pojemności do 50 litrów. Nie wliczamy w to sprzętu narciarskiego, który używamy do codziennej jazdy, dlatego spokojnie można w niego zmieścić wszystko co niezbędne. Szczególnie przypominamy o zabraniu: wygodnych, ciepłych dresów, bielizny termicznej na zmianę, zatyczek do uszu oraz power banka. Pamiętaj, że narty, buty, kije, kask, gogle, rękawice, buffy, kremy, GoPro czy aparat wozisz ze sobą lub na sobie, więc to także nie wchodzi w zakres plecaka. Jeśli chcesz otrzymać od nas szczegółową checklistę, wyślij do nas zapytanie.

Ceny i terminy 2018

Warunkiem odbycia się wyjazdu jest zebranie grupy minimum 7 osób. Na indywidualne zapytanie możemy zorganizować też wyjazd w innym terminie i zmodyfikować plan wyprawy. Zapisy już ruszyły!

– 7 noclegów w hotelach i schroniskach
– wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
– codzienny transfer bagażu
– przejazdy taksówkami i busami
– opiekę przewodnika
– opłaty klimatyczne
– podatek VAT

– obowiązkowego skipassu Dolomiti Superski (ok. 294 €)
– obowiązkowego ubezpieczenia narciarskiego KL, NNW, OC (ok. 30 €)

Food Edition

1199 €

Ski Safari

dla miłośników pysznej regionalnej kuchni

24.02 – 03.03

 

Photo Edition

1199 €

Ski Safari

dla pasjonatów fotografii i górskich widoków

03.03 – 10.03

 

Girls Edition

1199 €

Ski Safari

dla kobiet kochających narty i wyzwania

10.03 – 17.03

 

Galeria